GeoZoo » Pies » GPS DLA PSA
GPS dla psa

GPS DLA PSA

GPS dla psa to lokalizator, w który powinien być wyposażony czworonożny przyjaciel podczas spaceru, tym bardziej gdy nie posiada mikroczipa. Należy pamiętać, że nawet dobrze wychowany pies może nie reagować na komendy swojego opiekuna, ponieważ górę weźmie naturalny instynkt zwierzęcia.

GPS dla psa oznacza dla naszego pupila bezpieczny powrót do domu w objęcia kochającej go rodziny. Lokalizacja GPS to wskazanie miejsca pobytu zwierzęcia, nawet z dokładnością do jednego metra na podstawie wskazań nawigacji satelitarnej. Jest to nie tylko aktualna lokalizacja, ale również trasa pokonywana przez psiego przyjaciela, gdzie widoczne są dane historyczne nawet z ostatnich 3 miesięcy.

Rola GPS

GPS dla psa to urządzenie pozwalające na szybkie i precyzyjne namierzenie czworonoga. Odnalezienie pupila nie będzie stanowiło żadnego problemu. Do obroży psa można przymocować przywieszkę z lokalizatorem GPS wraz z kartą SIM. Jest to potrzebne w celu wywołania automatycznego połączenia z lokalizatorem, który pomoże podsłuchać miejsce w którym znajduje się pupil.

Pies może przedostać się przez nieszczelne ogrodzenie na posesji, zgubić się podczas codziennego spaceru w parku czy w lesie, gdy pupil biega bez smyczy. W tej sytuacji zostanie szybko namierzony na urządzeniu mobilnym. Nowoczesne nadajniki GPS potrafią wskazać lokalizację pupila nawet z dokładnością do jednego metra.

Niejednokrotnie lokalizatory GPS wyposażone są w specjalną funkcję, która umożliwia ustawienie na mapie bezpiecznej strefy dla naszego pupila. Na przykład może to być teren dużego ogrodu. Kiedy pies przekroczy wyznaczoną granicę jego opiekun otrzyma powiadomienie w formie SMS czy e-maila. Dzięki temu psi przyjaciel zostanie natychmiast zlokalizowany.

GPS dla psa

Wybór lokalizatora

GPS dla psa to wybór odpowiedniego lokalizatora dokonany przez psiego opiekuna. Oznacza to łatwą lokalizację zwierzęcia i trzymanie pieczy nad jego bezpieczeństwem. GPS jest urządzeniem przeznaczonym zarówno dla psów, jak również kotów, które wychodzą z domu. Należy dbać o kondycję i zadowolenie naszego pupila.

Lokalizator GPS może być przymocowany do szelek, smyczy czy obroży. 

Dobrym rozwiązaniem jest wybranie małego lokalizatora, który jest łatwy w obsłudze oraz posiada solidną obudowę, odporną na uderzenia i zakurzenie. Poza tym powinien być wodoszczelny, najlepiej z polską obsługą aplikacyjną. Warto również zwrócić uwagę na wyposażenie lokalizatora w migające diody, które są przydatne o zmroku, ponieważ pomagają szybko odnaleźć zagubione stworzenie w ciemności.

Bardzo trafnym wyborem będzie GPS z wbudowanym głośnikiem, przez którego można przywołać pupila, wydając komendy. Dobrym rozwiązaniem jest lokalizator zarządzany z urządzenia mobilnego, jakim może być tablet czy smartphone. W sklepach dostępne są lokalizatory w różnych barwach, które na jednym ładowaniu posiadając wbudowaną baterię, mogą pracować na czuwaniu nawet kilkanaście dni.

GPS dla psa to szybki i skuteczny sposób kontrolowania pomysłów niesfornego psiego przyjaciela.

Urządzenie to jest świetnym rozwiązaniem również dla innych domowych zwierząt, które wychodzą poza teren mieszkania. GPS to niezawodne urządzenie, które precyzyjnie dokona lokalizacji psa i zapewni mu bezpieczny powrót do domowego ogniska, na łono kochającej go rodziny.


Akt prawny Akwarystyka Fruwanie Gryzonie Koty Niebezpieczne Pies w pracy Psy Ptaki Pupil Quiz Ryby Wirusy Zoologia Zwierzęta domowe Świat zwierząt Żywienie

ZOBACZ TAKŻE

[pt_view id=”6f01e38f2y”]