O Nas

O nas

Tworzymy portal geozoo.pl dla właścicieli, opiekunów i pasjonatów zwierząt. Jesteśmy przekonani, że odpowiednia edukacja polepszy dobrostan zwierząt domowych. Zwierzęta są naszą pasją, pragniemy by również dla Was były czymś więcej, a nie tylko obowiązkiem bądź koniecznością. Marka „GEOZOO” powstała z połączenia słów „geografia” i „zoologia”. „Geografia” to nauka przyrodnicza, a „zoologia” to nauka o zwierzętach. Znajdziesz tu darmowe artykuły na temat różnych zwierząt: psów, kotów, gryzoni, ptaków, ryb i innych zwierzaków, z podziałem na rodzaje, zdrowie, porady i ciekawostki. Nasza marka to również „Akademia GeoZoo”, jest to platforma edukacyjna, na której są płatne kursy edukacyjne wraz z materiałami pomocniczymi oraz ebooki. Nasza platforma będzie stale rozwijana i już niedługo uruchomimy nowe usługi dla właścicieli zwierząt.

Ponieważ nasze hasło to...

z miłości do zwierząt,
wszystko dla nich w jednym miejscu

Blog geozoo.pl

GeoZoo w liczbach:

2020 rok

Pierwszy artykuł

1260+

Artykułów

5+

Lat pracy

Misja

Profesjonalne i kompleksowe usługi odpowiadające oczekiwaniom właścicieli, opiekunów i pasjonatów zwierząt. Dostarczanie niezbędnych narzędzi do opieki nad zwierzętami oraz wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w komunikacji i opiece nad zwierzętami towarzyszącymi. Poszerzanie wiedzy właścicieli i opiekunów zwierząt na temat świata fauny, czym wpłyniemy na polepszenie dobrostanu zwierząt.

Wizja

Kto piszę artykuły na portalu?

Anna Klimasara-Seweryńska z psem Riki

AKS - mgr inż. Anna Klimasara-Seweryńska

Posiada 40-letnie doświadczenie związane z opieką nad zwierzętami domowymi. Kocha wszystkie zwierzęta, ale przede wszystkim psy i koty. Interesuje się również ptakami, gryzoniami, rybami i zwierzętami egzotycznymi. Przeczytała wiele książek na temat świata zwierząt. Specjalizuje się w behawiorystyce psów i terapii zwierząt. Jest autorką ponad 1000 artykułów na portalu geozoo.pl. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę na temat nietypowych zachowań zwierząt domowych. Posiada wiedzę teoretyczną i praktykę w opiece nad zwierzętami. Jest z zawodu asystentem lekarza weterynarii, felinoterapeutą oraz petsitterem.

Scroll to Top